Koordynowanie kolorów dla świeżego nowego wyglądu

Koordynowanie Kolorów Dla świeżego Nowego Wyglądu

To wspaniałe uczucie dobrze wyglądać. Jeśli jesteś w kryzysie mody i potrzebujesz trochę pomocy, trudno jest wiedzieć, gdzie uzyskać odpowiednie informacje. Co to jest krzykliwe, a co klasyczne? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać kawałki, które schlebiają Ci bez względu na sezon.

Sprzedam różne kawałki biżuterii. Jeśli masz dobrą liczbę kolorów i stylów, zawsze będziesz miał coś, co pasuje do Twojego stroju. Następnie nie będziesz musiał martwić się o zakup biżuterii, aby dopasować każdy strój, który kupisz. Pomyśl odmiany i będziesz miał więcej niż jedną opcję na strój.

Aby uzyskać prosty, szybki sposób na zwiększenie wyglądu, wybierz świetny pas. Należy kupić kilka pasów, więc masz różne kolory, wzory i tkaniny do wyboru. Dodaj pasek w kolorze Neon, aby włączyć skinny jeans w modny strój lub prosty czarny pas dla niekwestionowanych wyrafinowania.

Mimo, że coś jest wściekłość w modzie w tej chwili, nie nosić go, jeśli nie komplement swój typ ciała i / lub stylu osobistego. Na przykład, ludzie, którzy są po cięższej stronie nie powinni nosić obcisłe dżinsy. Nie są one bardzo pochlebne, więc nie będzie wyglądać modnie, jeśli je nosić.

Istnieje wiele opcji tam dla Ciebie, gdy wybierasz akcesoria do włosów. Możesz wybierać spośród wielu opcji, w tym opasek na głowę, scrunchies, łuków, barrettes i rozszerzeń. Skoncentruj się na dostępności kilku akcesoriów. Na przykład, nosić uchwyt kucyk z strój sportowy, aby pojawić się fajny. Zakładanie opaski jest jednym z najszybszych i najprostszych sposobów na jazz swój wygląd na imprezy i wydarzenia.

Użyj odżywki do urlopu, jeśli masz problemy z puszeniem się. Chcesz zastosować ten produkt po prysznicu, zanim włosy wyschną. Nie bój się umieścić dużą ilość na całej głowie, i upewnij się, że cel zarówno korzenie i bardzo czubki włosów.

Świetny sposób, aby pomóc Ci wyglądać najlepiej jest zachować dobry zapas przycisku w dół białe koszule bawełniane. Jest to ważne, ponieważ nie tylko idą z wielu różnych innych kawałków, są one również bezpieczne dla niemal każdej okazji i bardzo łatwe do zadbanie.

Jeśli jesteś pełnowymiarową osobą, kup odzież w ciemnych kolorach, takich jak czarny i granatowy; pomagają wyszczuplić sylwetkę. Te kolory zakamuflują twój kształt i zmniejszą wygląd wszelkich wybrzuszeń, które możesz mieć. Jeśli twoja spódnica ma elastyczną opaskę, może zwiększyć komfort twojego wyglądu.

Gdy jesteś na plaży lub basenie, przechowywać krem do opalania w chłodnym miejscu. W przeciwnym razie ciepło może zmienić skład chemiczny produktu, co czyni go mniej skutecznym. Można umieścić go w plastikowym baggie przed umieszczeniem go w chłodnicy napojów, lub umieścić go w torbie z lodu.

Jeśli nosisz Plus rozmiary i chcesz dać wrażenie mniejszego rozmiaru, unikaj kwiatów wzorów, które mają duże kwiaty i kształty. Większe kształty podkreślają swój rozmiar i nie schlebo. Wybierz wzór, który ma mniejsze kształty i zajmie nacisk od większych obszarów.

Wybierz górę lub dół, aby podkreślić seksownie, ale nigdy nie oba. Granica między patrząc sexy i patrząc tandetny może być bardzo cienka; jednak ta zasada powinna wystarczyć. Kiedy podkreślisz górną lub dolną część ciała, zachowaj drugą połowę stylową, ale konserwatywną. Należy pamiętać, że zasada ta ma zastosowanie do mężczyzn lub kobiet.

Dopasowanie obuwia do stroju to świetny sposób, aby wyglądać polerowane i umieścić razem. Dobrą zasadą jest dopasowanie wszystkich butów, które nosisz do pasa. To tworzy klasyczny, wyróżniający się wygląd, który jest zawsze modne.

Pokaż swoją osobowość poprzez swoje quirks mody. Trzymaj włosy patrząc trochę mussed, dont koszule przycisk aż do góry, lub nosić buty, które nie pasują dokładnie. Nikt nie wygląda idealnie, więc jeśli Twój styl zawiera trochę chaosu, Twoje unikalne poczucie mody może sprawić, że się wyróżnisz.

Wyczyść swoją szafę na bieżąco. Stare powiedzenie "się ze starym, w z nowym" nigdy nie było bardziej stosowane niż w świecie mody. Dwa razy w roku, przejść przez szafę i oddać te przedmioty, które nie noszone na chwilę. W ten sposób, masz miejsca na bardziej wspaniałe znaleziska, a ktoś inny korzysta z niepotrzebnych przedmiotów.

Wiele osób nie rozumie, jak prawidłowo nosić kurtkę, a to sprawia, że wyglądają głupio. Jeśli wybierasz się do sportu kurtka, trzeba nosić go odpowiednio, aby dobrze wyglądać. Należy zawsze pamiętać, że dolny przycisk na kurtce nie jest przeznaczony do zapinanych na guziki. To powstrzyma cię od popełnienia mix mody.

Czy dżinsy profesjonalnie hemmed. Tworzenie Hem nie jest trudne z maszyną do szycia, ale Dobry krawiec może usunąć tkaninę z góry i ponownie go zamocować. Zachowuje to wyraźny wygląd i oryginalne szwy. Rezultatem jest dobrze dopasowane parę dżinsów, które wydaje się pochodzić prosto z szafy.

Bleach jest niezbędny do białej odzieży, w przeciwnym razie wygląda staro. Nie używaj zbyt dużo wybielacza, ponieważ może to sprawić, że twoje ubrania będą wyglądać na żółte.

Jednym z wielkich mody Wskazówka do rozważenia jest fakt, że tylko coś tak małe, jak przycisk może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd. Jest to ważne, ponieważ takie podejście może służyć do urozmaicić stary strój i daje zupełnie nowy wygląd nie dużo pieniędzy.

Możesz powiedzieć swojemu przyjacielowi o najnowszych, że dowiedziałeś się o modzie, aby wiedzieli, że naprawdę próbujesz pomóc ich wizerunkowi. Dobrze jest pomóc przyjacielowi w ich modzie, aby wyglądał tak dobrze, jak to możliwe, gdy wychodzą z tobą.

Jeśli szukasz sposobu, aby wyglądać lepiej, ten artykuł dał ci kilka świetnych wskazówek na temat poprawy stylu. Wydostać się z tego kryzysu mody i rozpocząć wybór wygląda na podstawie wskazówek w tym artykule. Przekonasz się, że wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej i czujesz się lepiej.

About Koordynowanie kolorów dla świeżego nowego wyglądu

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly