Zmień grę z tych wyjątkowych pomysłów mody

Zmień Grę Z Tych Wyjątkowych Pomysłów Mody

Jeśli brakuje ci w sensie mody i jesteś zdesperowany, aby poprawić swój styl, znalazłeś idealny artykuł. Gorące, stylowe wskazówki dotyczące mody zawarte w poniższych akapitach pomogą Ci znacznie poprawić swój wygląd. Przy odrobinie wysiłku możesz przejść od geeka do szyku.

Jeśli wybierasz się bezpośrednio z pracy na wieczór na miasto, Weź kilka podstaw makijażu z Tobą, aby zmienić swój wygląd. Zastanów się ciemniejsze szminki i niektóre smoky cień do oczu, aby przekształcić swój wygląd. Można również przyciemnić rumieniec trochę, zapewniając trochę kontur na ciemniejszy czas. Te trzy produkty ułatwią przejście.

Przy wyborze akcesoriów, trzymać się jednego dużego, kawałek oświadczenie. Zwisające kolczyki, duży naszyjnik i masywna bransoletka dają oczy nigdzie do odpoczynku. Jeśli chcesz skupić się na naszyjnik, nosić szpilki w uszach. Jeśli nie przyciągające wzrok kolczyki, pominąć naszyjnik całkowicie, aby uniknąć patrząc zbyt "zajęty".

Ubierz się w sposób, który dokładnie odzwierciedla Twój wiek. Jeśli jesteś młodą profesjonalną kobietą, nie idź do pracy ubrana jak ktoś w wieku nastoletnim. Z drugiej strony, jeśli jesteś nastolatkiem, nie ubieraj się w stylu, w który starsza kobieta czułaby się komfortowo.

Zawsze powinieneś posiadać białą bluzkę w swojej podstawowej garderobie. Możesz nosić praktycznie dowolne kolorowe dno, aby pasowało. Sparuj go ze spodniami, aby na co dzień poszukać pracy. Noś pełną spódnicę na czasy, kiedy wychodzisz na miły obiad. Noś dżinsy, aby uzyskać aktywny wygląd.

Sprzedam różne kawałki biżuterii. Jeśli masz dobrą liczbę kolorów i stylów, zawsze będziesz miał coś, co pasuje do Twojego stroju. Następnie nie będziesz musiał martwić się o zakup biżuterii, aby dopasować każdy strój, który kupisz. Pomyśl odmiany i będziesz miał więcej niż jedną opcję na strój.

Jeśli masz bardzo suchą skórę, może chcesz zastosować balsam przed użyciem ulubionych produktów zapachowych. W ten sposób pomoże kolonii lub perfumy dłużej na ciele. To będzie działać najlepiej, jeśli używasz unscented balsam, więc zapachy nie konkurować lub stworzyć nowy, nieoczekiwany zapach.

Jeśli jesteś używany do ubierania się, ale chcesz, aby świerk swój styl, spróbuj kupić akcesoria sparkly. Sprawi to, że Twój strój będzie wyglądać jaśniej i nie będziesz musiał zmieniać całego stylu. Możesz zrobić zwykły strój pasuje na każdą okazję, zmieniając styl akcesoriów.

Dobrym moda Wskazówka jest, aby wybrać ubranie na dzień w oparciu o kolor. Nie chcesz, aby krok na zewnątrz z koszuli i szorty zderza się, ponieważ są one bezpłatne kolory. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami kolorów i zobacz, które kolory lubisz i które kombinacje kolorów nie lubisz tak dużo.

Nigdy nie należy nosić około ton makijażu. Wybierz produkty, które naprawdę kochasz z wyborem kolorów specyficznych dla sezonu. Możesz też chcieć mieć oddzielne dzienne i wieczorne zestawy do makijażu. Należy również pamiętać, że makijaż ma trwałość i powinny być zastąpione, gdy poszło źle. Ponadto, wzrost zarodków może wystąpić, jeśli produkt siedzi chwilę.

Jeśli nosisz Plus rozmiary i chcesz dać wrażenie mniejszego rozmiaru, unikaj kwiatów wzorów, które mają duże kwiaty i kształty. Większe kształty podkreślają swój rozmiar i nie schlebo. Wybierz wzór, który ma mniejsze kształty i zajmie nacisk od większych obszarów.

Spróbuj użyć szalik, aby zwiększyć wygląd swojego stroju. Szaliki mogą być subtelne lub mogą być pogrubione. Mogą one być kawałek, że więzi wszystko razem lub kawałek, który ruiny całego zespołu. Postaraj się znaleźć kolor, wzór, nadruk lub tkaninę, która uzupełnia to, co nosisz.

Odwiedź sklepy konsygnacyjne w wysokiej cenie na zużycie formalne. Kobiety zazwyczaj noszą formalne suknie tylko raz lub dwa razy na te specjalne okazje, zanim nie chcą już go nosić. Można znaleźć suknie, które są prawie nowe za ułamek ceny nowej sukni.

Jeden wielki kawałek porady mody jest, aby upewnić się, że sprawdzić się ze wszystkich stron przed wyjściem z drzwi. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz się wstydzić ze względu na dziwne dopasowanie, plamę lub pozostawienie znacznika. Niech ktoś inny sprawdzi dla Ciebie, jeśli to możliwe.

Istnieją zasady mody, ale na pewno nie bój się spróbować eksperymentów. Nie będziesz wiedział, jak to wygląda, dopóki nie spróbujesz. Zabawa z szafą może prowadzić do niesamowitego wyglądu. Być może uda ci się stworzyć coś wyjątkowego, w czym świetnie wyglądasz.

Jeśli masz kręcone włosy, wiesz, że wilgotna pogoda może spowodować, że się puszą. Pamiętaj, aby użyć dobrej odżywki po umyciu włosów. Osuszyć ręcznikiem, a następnie dodać trochę serum zawierające silikon do swojego stylu. Alternatywnie, można użyć krem do stylizacji. Serum jest trochę ciężkie dla niektórych rodzajów włosów i może powodować nagromadzenie chemiczne.

Jeśli masz problemy z bardzo małymi płatkami łupieżu, możesz odczuwać suchą skórę głowy. Jeśli tak jest, można po prostu zmienić szampony i używać szamponu i odżywki, które są bardziej nawilżające. Większe płatki łupieżu wskazują łojotokowe zapalenie skóry spowodowane podrażnieniem skóry głowy. W takim przypadku należy użyć leczniczego szamponu łupieżowego zawierającego siarczek selenu, kwas salicylowy, cynk pirytowy lub środek przeciwgrzybiczy.

Należy pamiętać o swoim typie ciała i kształcie. Kup ubrania, które dobrze wyglądają na ciebie, a nie na stojaku. Upewnij się, że masz na sobie odpowiednią koszulę, spódnicę i spodnie styl dla swojej formy. Wysokie i cienkie kobiety nie powinny nosić tej samej odzieży co krępy, krótsze kobiety. Upewnij się, że twoje ubrania cię schlebiają.

Jak wspomniano w akapicie otwierającym ten artykuł, możliwe jest, aby przejść od przegranej mody do zwycięzcy mody w bardzo krótkim czasie. Stosując porady mody nauczyłeś się z tego artykułu do własnego stylu osobistego, będziesz mógł wyglądać lepiej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

About Zmień grę z tych wyjątkowych pomysłów mody

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly