0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wymiana na inny rozmiar lub model

W przypadku wymiany towaru, należy dokonać zwrotu towaru wraz z odstąpieniem od umowy oraz zakupić i opłacić nowe zamówienie z innym rozmiarem.

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami adres email: sklep@succi.pl
Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.
Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.
  5. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: sklep@succi.pl
Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, plam, naderwań być wolny od zapachów - każdy element musi być kompletny, towar dostarczony w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Pobierz arkusz odstąpienia od umowy dostępny tutaj (http://succi.pl/documents/file001.pdf)
  2. Odeślij zakupiony produkt w stanie niezmienionym (adres dostępny na stronie "O Nas")
  3. Dołącz do przesyłki wypełnioną kartę odstąpienia od umowy, w której zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Bez tej karty nie będą uwzględniane zwroty. Karta zwrotu zostanie ci przesłana mailem wraz informacją o wysłania przesyłki do Ciebie - wzór karty poniżej.
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Po czym na podany na karcie zwrotu numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy, bez kosztów za wysyłkę.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania, np. ślady pudru itp.oraz braku odstąpienia od umowy), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7-dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Uwaga ! Towar po zwrocie jest dokładnie sprawdzany, prosimy nie wysyłać towarów, które były użytkowanie lub zostały uszkodzone. Nie zostaną one przyjęte do zwrotu.

Prosimy nie wysyłać zwrotów za pośrednictwem InPost oraz Pocztex (docierają z dużym opóźnieniem co znacznie przedłuża czas zwrotu towaru i pieniędzy na konto). Polecamy dokonywać zwrotów za pomocą usługi Paczka priorytet Poczty Polskiej.