0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew Standardowy - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Przelewy24 - Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.
  • Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.
  • Karta Kredytowa/Debetowa - Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA i MASTER CARD. Zapłata kartami kredytowymi może odbyć się za pomocą systemu udostępnionego przez system obsługiwany przez firmę PayPro S.A. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.
  • PayPal - Płatności za pośrednictwem operatora płatności elektronicznych PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu - - realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po uznaniu rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.