0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Czas realizacji zamówienia

Przedstawiany poniżej czas dostarczenia zamówienia nie dotyczy produktów z opcją na zamówienie i wysyłką w ciągu 10 lub 16 dni. Jeżeli dokonujesz płatności w piątek lub sobotę to przesyłka dotrze do Ciebie najwcześniej we wtorek po weekendzie.

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy
CZAS JEST LICZONY OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA KONTO

Terminy opisane są obok produktu (zdjęć)
Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych czas oczekiwania jest do 16 dni roboczych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy i dostępna przy zamówieniach nie przekraczających 1000zł.

Forma dostawy

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza Paczki+ w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych.
W przypadku towaru na zamówienie czas oczekiwania jest 10-16 dni (roboczych).